| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne jo, v zásadě nejsme ve při. Já mám jen potřebu vymezit se vzhledem k tomu, že to, že je ensymetrické množství hostů prostě nemusí značit, že jeden ze snoubenců si prosadil svou a uzurpoval toho druhého.

Jinak já dělala svatbu tak, abych se fajn cítila já i hosté. Přestože jsem se nedržela všech tradic a některé rodinné příslušníky prostě nepozvala přestože jiné ve stejném příbiuzenském vztahu ano tak se všichni pozvaní cítili fajn a to pro mě bylo podstatné. To, zda se nepozvaní urazili nebo ne mi opravdu může být jedno, protože to jsou lidé, kteří se s náma stejně nikdy pořádně nestýkali a i babičku s dědou dost dlouho nechávali mimo kontakt...... nejsem zvyklá využívat širší příbuzenstvo k řešení svých problémů ani s perfektně fungujícími vztahy natož když jsem někoho 15 let neviděla.....

Řešit vše jen z pohledu já, já, já samozřejmě není ok. Ale není to ok jak ze strany snoubenců tak ze strany rodin. A bohužel ze strany rodin jsem to ve svém okolí viděla častěji než ze strany snoubenců včetně případu jedné kamarádky, která na vlastní svatbě nebyla schopná jíst a bylo jí strašně blbě ne z nervů z obřadu a tak, ale z tlaku příbuzných a hlavně rodičů..... Dost sjem zírala, čeho jsou někteří rodiče schopni, protože pro mě je to fakt neznámá oblast. Ale je mi ajsný,ž e se najdou i obdobné případy totálně sobeckých nevěst a ženichů....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.