| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych mu to zkusila v klidu říct a nebo možná ještě lépe napsat - bude to něco jiného (pro něj), nemůže se schovávat (před sebou nebo tebou) za to, že ty komunikuješ nedobře a přehnaně. Napsala bych mu co mi na našem vztahu vadí a co potřebuješ, aby změnil, jinak odejdeš. Ne jako pohrůžku, ale jako přirozeý důsledek. A určitě bych to pak udělala, kvůli sobě. Myslím, že tenhle vztah by vedl k tvému trápení a stejně rozchodu, ušetříš si tak i mnoho svého svědomí a sebevědomí.
A pak i uvidíš, zda jemu na tobě záleží či ne. Pokud bude ochotný něco na sobě změnit, přizpůsobit se ti v něčem, prostě udělat krok ke komunikativníu průměru, tak třeba to půjde. Pokud ne, tak také budeš vědět na čem jsi. Formulovala bych ten dopis asi pěkně, prostě jako, že chceš dát vztahu šanci (pokud chceš, to musíš vědět ty), ale jasně a že je nutné to změnit, jinak to ty ukončíš.
Bavili jste se někdy o vaší budoucnosti, dětech ?

Pokud by mi na tom vztahu záleželo, tak bych možná navštívila odborníka, jak moc je jeho jednání "normální", nenormální, jaká je pravděpodobnost, že se to bude někam vyvíjet.. jak by asi zareagoval, kdyby u něj bylo něco patalogocikého (mě totiž připadá, že i může být, že se strašně moc nechce vázat, nebojí se tě nekomunikací zraňovat, nechce řešit pravděpodobně vůbec nic, všechny jeho vztahy byli jen krátkodobé-pravděpodobně z nich protějšek brzy vycouval.. tj. nepřijde až tak normální on) a nebo co jeho reakce může asi ve skutečnosti znamenat. Také jemu třeba na tobě záleží, ale vůbec se nedokáže otevřít, mluvit o sobě, tobě... třeba by ti odborník řekl víc.

Jinak se mi zdá, že je to vztah na ukončení, rozhodně bez jeho změny bych v tom dál vůbec nepokračovala a vzhledem k tomu kolik je ti let, bych asi fakt zašla za odborníkem, ať sama co nejdříve přijdeš na to, zda je ten vztah nějak perspektivní či ne, a neplácáš se v tom zbytečně dlouho. Odborník ti třeba řekne, za jakou dobu by se měl změnit, pokud bude chtít a nenecháš se "oblbnout" třeba jeho jen naoko vstřícným chováním a přitom bys byla stále v téhle pozici.
Napadá mne, kdy byl k tobě citlivý a vstřícný ? Mluvíte spolu o vaší budoucnosti (děti atd.?)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.