| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Source, to co píšeš je velmi pochopitelné, ale já si díky rozvodu uvědomila drobnosti, které jsem si nechtěla připustit, protože jsem právě chtěla tu spokojenou rodinu. Věnovala jsem se hodně dětem, začala jsem studovat, pořád bylo spousta práce. Náhle vše pominulo a já viděla, jak moc jsem se snažila vše držet a manžel se jen v pohodě vezl. Nechci se hrabat v minulosti, ale už v porodnici, když se narodilo první dítě mi při první návštěvě řekl, jestli to břicho už mi takhle zůstane (den po porodu). To přece milující muž nikdy neřekne. A takových "blbinek" bylo spousty. Je pravda, že kdybych ho kopla do řiti hned na začátku, neměla bych ty zkušenosti, jaké mám teď, takže asi vším jsem musela projít, abych se konečně probrala......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.