| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bydlela jsem ve Vršovicích, takže tam dobrý, ale pracovala v Radotíně. V pondělí jsme ještě normálně byli v práci, ale cestou domů z vlaku už bylo vidět, že auta projíždějí kolem Vltavy v podstatě ve vodě. V úterý mi ráno volala kolegyně, že se bojí do práce jet, že se určitě nedostaneme zpátky. Mně to přišlo legrační (železniční most je nad Vltavou vysoko a jiná rizika mě, naivku, nenapadla, jakože to zatopí koleje někde jinde a vlaky prostě nebudou jezdit vůbec). Ale protože vždycky spíš bojuju za ostatní než za sebe a ona byla fakt vyděšená, zavolala jsem šéfovi, že "se bojíme" a milostivě nám tedy dovolil zůstat doma. A ještě že, odpoledne už bychom asi museli objet půlku středočeského kraje, abychom z toho Radotína do Prahy na druhou stranu Vltavy dojely. A od dalšího dne nešla v Radotíně elektřina dost dlouho, týden jsme byli všichni doma a potom jsme měli (týden nebo dva?) improvizovaný kancl u šéfa doma v baráku - byl to takový stres, že to byla poslední "kapka" a začala jsem hledat novou práci - ježdění na pohovory bylo velmi zkomplikováno nefungující MHD, ale dopadlo to dobře ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.