| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

byla jsem v kancelari v centru Prahy na nabrezi, mela jsem strasne prace, ale majitel budovy nas bez milosti vyhnal ven, ze prijde velka voda, byla jsem nastvana, ze to je plany poplach a ja nestihnu dodelat praci....pak jsme sli s kolegy po nabrezi, pozorovali jsme rostouci vodu, potom jsem sla domu a druhy den normalne zase do prace, ani jsem moc nevedela, co se deje.....do kancelare jsem uz nedosla, na ulici stala voda, vsude vojaci, nikoho nepustili dal do ulice, my tam meli pocitace, dokumenty, vsechno.......na dva tydny jsme si zridili provizorni kancelar na jinem konci Prahy....muj kolega mel vodu az v byte, v Karline, tak volal, jestli muze prijet ke mne a tyden u mne bydlel s manzelkou a se psem, je to cizinec, nemel tu zadne pribuzne, ja bydlela sama, tak to slo.....kdyz jsme se vratili do kancelare na nabrezi, tak nekolik mesicu byl kolem rachot, protoze majitel budovy vybouraval sklepy, na ulici se predelavala dlazba, vsude to dlouho smrdelo rybinou a nektere nase oblibene blizke restaurace, ktere byly zatopene vodou, uz nikdy neotevrely....nakonec to byly zmeny k lepsimu, spousta domu se opravila atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.