| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodila jsem tam, ač jsem původně měla rodit jinde. S porodem bych asi byla spokojená, kdybych nerodila v neděli velmi brzy ráno a zcela evidentně neprobudila spící doktorku, které se to moc nezamlouvalo. Rodím velmi rychle, takže mě přivezla sanita otevřenou na 7cm, rovnou tedy na sál, kde jsem pak porodila. Jediné negativum byo, že mě dali na staré nepolohovací lůžko, kde jsem musela ležet, neměla jsem se jak zapřít, a téměř to neudýchala - jsem silný astmatik a na zádech to neudýchám, potřebuju pololeh/polosed. Přitom jsem se ale celou dobu dívala na prázdné polohovací obr lůžko, kde by to bylo lepší, nebyla jsem ale ve stavu cokoliv žádat, byla jsem tam sama a věděla, že porodím velmi brzy.
Jinak šestinedělí bylo ok, první den jsem byla na společném pokoji, ale velmi brzy mě dali na dvojlůžák, nebyl to nadstandart, a to bylo ok. Celkově mi tam na šestinedělí přišla větší pohoda a vůbec svoboda, když porovnám předchozí porody, což mi vyhovovalo. Takže za mě, Slaný ano, ale vyhodila bych to jejich staré úzké nepolohovací lůžko, které tam mají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.