| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do jakýho povědomí?

Já jsem si akorát představila tu situaci, a asi jediný uspokojivý řešení pro mě by bylo tvářit se, že jsem nic neviděla (ale důsledně vůči té kamarádce i okolí).

Jak bych se cítila, samozřejmě nevím, naštěstí jsem to nezažila, ale předpokládám, že bych řešila spíš toho manžela než okolí a to, jestli to vědělo a že mi to mělo říct.

Tomu, že se k tomu nikdo neodhodlal, naprosto rozumím, protože mi přijde jako nejpřirozenější reakce, jak tu někdo popisoval - naštvat se na tu kamarádku, která mi to řekla, a udělat si z ní hromosvod.

A taky vnímám velmi, velmi tenkou hranici mezi tím, říct to z kamarádství a říct to z čiré zlomyslnosti, a po pravdě řečeno pokud jsem se s něčím takovým u někoho setkala, tak jen s tou druhou variantou (anonymní dopisy, které udělaly jenom zlou krev), a tu první si neumím moc představit.

Asi máš pravdu, že je to kus od kusu, ale já bych se asi (velmi pracně, protože by mi to dělalo dost potíže) odhodlala něco říct jen v momentě, kdy by se jednalo o začátek vztahu a ta kamarádka si ho chtěla teprve vzít. Kdyby už byli svoji, a nedejbože kdyby měli děti, tak bych to asi neřekla, ani kdyby mě mučili.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.