| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dostávala jsem vlastně jen na cestu, sem tam něco málo navíc, vlastní útratu jsem si hradila z brigády, jednorázové výdaje jsem musela hlásit předem... navíc jsem tedy měla vkladní knížku u pošty (platební karty v mém pravěku ještě nefrčely), z které jsem mohla vybrat v případě nouze... obědy jsem placené neměla (na intru bych nestíhala), ale jídlo se platilo na intru, takže částka, kterou bych dala za obědy mi zůstávala (no za tu dotovanou cenu oběda to bylo dost bída ~;)) - tento model moc nedoporučuju, dalo se to ty 4 roky vydržet, ale nijak mne to netěšilo ~;)
osobně bych počítala s částkou cca 100 kč na den plus doprava, s tím, že pokud ti na intru nechutná a lze odhlásit (u nás šly jen obědy), tak odhlásit, jinak se snažit najíst toho, co sníst lze, případně si jídlo prostě zaplatit ze svého... k tomu bych určitě zřídila konto s kartou a pokud je dítě aspoň trochu spolehlivé, nechávala bych tam min. 1000 kč na nenadálé výdaje (dohodla se na tom, že pod 1000 kč konto nesmí klesnout, pokud to není naprosto nezbytné)...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.