| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jéje, zrovna ve 48 jsme už mohli začít točit palcema,jsme oba stejně staří a kluci v tomto našem věku - oba dva,promovali.
A co se týká načasování,tak si neumím představit,že bychom měli děcka o 5 let mladší,to bych vůbec nezažívala pohodičku,jako si to můžu dovolit už ted, zajištění na důchod by nemohlo být takové jako podnikáme ted,no prostě všechno jiak a hůř.

A musím zde dát za pravdu Zefýr a madelaine - s 50kou už opravddu člověk začne energie poněkud citelněji ubývatt a mizí takový ten automatisch švunk,co ještě třeba ve 44 byl naprosto normální,přirozený;a to se bavím o zdravých lidech.Prostě tělo není neunavitelné a přírodu přelstít nelze

A taky zapomínáte na prac.uplatnění,které jemnohem horší než za mlada,draví a kariéry chtiví 30níci vám budou v 50ti šlapat na paty a vy budete s náloží pubertáků návdavkem rýt přitom rypákem v zemi.

Za mě jsem ráda,že jsem zažila tu správnou dobu na pořízení dětí,kdy se člověk neohlížel vparvo ani vlevo,ale prostě choval se přirozeně,tak jak to příslušnému věku přísluší.
Stejně co si budem povídat - každý má plnou hubu kariéry a peněz a když se podíváme na problém zevrubněji a blížeji,tak je to v naprosté většině o lenosti a pohodlnosti-protože když si do 30ti žiju jen pro sebe,tak úplně chápu,že na to dítě už se jde více rozumově a vlastně proč ho mít,když jsem takto spokojená,nemusím se nikomu prizpůsobovat,atd.;kariéru,opravdovou kariéru dělá pár lidiček,ti ostatní se v tom jen plácají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.