| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jsem zvědavá, jestli kdokoliv (nejlépe z řad odpůrců svateb) je schopný nějak rozumně argumentovat pro to, že v případě rozdílného názoru páru na tuto věc má zvítězit postoj toho, kdo svatbu nechce. Oba dva se mají jinak velmi rádi.

nemyslím si, že to dokáže třeba Eudo, Kudla už vůbec."

Libiku,

předem si tedy vyprošuju, abys mi říkala "odpůrce svateb", já proti svatbám vcelku nic nemám, jen jim nepřikládám takovou zásadní důležitost jako Ty.

Za druhé - přestaň mi pořád podsouvat, že mám předem ložený, "čí postoj má zvítězit". Řekla jsem x-krát a říkám to znovu, že to záleží na tom jednotlivým páru.

Ale jestli chceš argument pro vítězství postoje toho, kdo nechce, tak je to to, že by to byla změna statu quo (se kterým souhlasili oba), se kterou on by nesouhlasil.

A myslím, že jakékoli zásadnější kroky v partnerství týkající se obou partnerů, má-li to být partnerství, by se měly provádět na základě souhlasu OBOU partnerů, tedy pokud s tím jeden nesouhlasí, tak to nebude.

Platí třeba pro přestěhování, (další) dítě, vzetí si úvěru... a pro svatbu taky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.