| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, to je dobry zpusob. Nejist maso je ideologie, v tomto pripade to nevypada na dietu ze zdravotnich duvodu. I matka vegetariansky vedeneho ditete musi tusit, ze vsude kolem na dite cihaji nastrahy nevegetarianskeho sveta. No a dite neni blbe, samozrejme vyhodnocuje data ze vsech stran. Postupne se stava samostatnou jednotkou a hrozi, ze se zvrhne k nevegetarianstvi, stejne jako se jine deti zvrhnou k vegetarianstvi.

U nas tuhle jedna 8leta navsteva mych deti pravila, ze nebude jist maso, bo je vegetarianka. Vyzadala si kecup na spagety. Moje deti jen ziraly, ale co ja se budu nervovat, ze. Priste, kdyz nas divenka navstivila, chtely deti varit samy, tak jsem je naucila jednoduchou omacku z rajcat, vsechno snedly a dal neresim. Moje deti zustaly, co se testovin tyce, antikecupove, co si z toho vzala jejich navsteva, nevim. Nemuzu spasit svet, ale aspon mam dobry pocit, ze jsem do ciziho ditete nervala kecup.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.