| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

I to je možné, že záleží na té či které úřednici. Ty pravidla a zákony nejsou úplně jednoduché, já jsem měla celodenní péči, dítě dávala do školky, měla brigádu na 6 hodin, ale ne denně, ale tak 2x v týdnu dle toho jak byla práce, někdy víc, někdy míň. Nevím, jestli jsem nějaký zákon porušila. Později jsem se dočetla tady na rodině, že jako osoba celodenně pečující nesmí mít příjem, ale úřednice na zdravotní pojišťovně nic takového neříkala. ~d~ Teď už je to stejně jedno. Setkala jsem se už víckrát s tím, že úředníci kolikrát sami neznají nebo si minimálně nejsou jisti. ~8~
Na sociálce, finančním úřadu. Finančák mě v poslední době vůbec "dojímá", ty musíš umět, znát, podávat, hlásit a když se spleteš následuje tvrdá sankce, ale úřednice z kontrolního oddělení, zabývající se jedinou konkrétní daní nezná základní pravidla a paragrafy. ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.