| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eeko, pokud to budu brát jako selhání, klidně to tu přiznám, nemám s tím problém.
V tomto případě, který jsem popsala, to tak opravdu nevnímám. Opravdu ne. A i jsem tu postupně popsala, proč ne.

Ale ano, určitě jsem měla výchovná selhání - o kterých jsem byla přesvědčena a na která nerada vzpomínám, pár by se jich za těch 30 let našlo..
Zvláštní na tom je to, že tyto moje časem uvědomělá "selhání" si moje děti vůbec nepamatovaly, naopak vytáhly pár křivd, které jsem jim způsobila, aniž bych si to vůbec uvědomila já. Mluvím o těch dospělých dětech.
Už jsem to tu několikrát psala, protože mi to přišlo hrozně zajímavý.

A tohle jsou věci, které ujistíme až časem...protože každá ze stran to může vnímat úplně jinak.
Kdo má dospělé děti, zkuste to...jestli opravdu vnímají vaše selhání jako křivdu...a co považují za naše selhání zas ony. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.