| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

" Az do toho asimilovani, kdy se proste prizpusobi a libi se mu prevazna vetsina toho, jak je co organizovane."

Tak z tohohle mi jde docela po zádech mráz.

Chápu, že každá země má nějakej systém, že se ty systémy od sebe navzájem lišej a že každej má svou vnitřní logiku, a že je možný, že ta asimilace znamená "přešaltování" na systém tý země, kde právě žiješ. A že se s tím sžiješ a tu logiku akceptuješ.

Potud dobrý a nic proti tomu, ale docela mě děsí to, že v tom (a i v jiných vstupech ohledně vysvětlování "proč to či ono je/není správný" ) tak trochu cítím "tak, jak se to dělá tady/jak to dělám já, je to správně a ty k tomu také dřív nebo později prostě nutně dojdeš, protože ti to řádně vysvětlíme, a když ne, tak ti to vysvětlíme znovu... a znovu... a znovu....

Já nevím, jak kdo, ale já osobně nemám u výchovy dětí žádnou JISTOTU, ani že to, co dělám, dělám správně, ani že věci, který po nich chci, jsou ty jediný možný a správný. Z toho, co říkáš Ty, mám pocit, že ty lidi chceš lámat, že se sice pyšníš tím, že nechceš lámat děti, ale že bys chtěla lámat ty dospělý podle jedinýho mustru, kterej považuješ za správnej.

Podotýkám, že nejsem zarytým fanouškem bití a trestání dětí.

A do třetice podotýkám, že to byl dneska takový "svatý den", kdy prakticky všichni přispívající mají ideální výchovné metody, kdy nebijou, netrestají, houfně to odsuzují a vychovávají své děti toliko vlastním příkladným životem. Jdu se stydět do komory. ~y~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.