| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dooly,

je fakt, že u toho očkování to asi nejde říct úplně jednoznačně, ale to vlastně nejde u ničeho, všechny věci maj svá pozitiva a negativa.

Mně nevadí, když pan A vyhodnotí, že u té samé věci pozitiva převažují nad negativy a pan B to vyhodnotí obráceně a oba se podle toho zaříděj. A třeba že to v určitý míře je i součástí nějaký státní politiky (u nás asi dáváme přednost větší proočkovanosti, která s sebou asi nese i určitá rizika, v Německu v tomto preferujou víc "osobní svobody", která s sebou nese také rizika, ale zas jiná).

S tím nepouštěním ze školy by mně to asi dost vadilo (byť to využíváme minimálně, takže by nás to osobně vlastně ani moc nezasáhlo, kdyby to bylo zakázané) - nevidím k tomu žádnej důvod, ale zas je fakt, že to beru z hlediska zodpovědnýho rodiče relativně zodpovědnejch dětí, takže bych to neudělala jen tak a škola by nám to ani nepovolila, kdyby děti měly nějaký blbý výsledky, na druhý straně pokud se někomu naskytne možnost třeba se na týden podívat někam k moři mimo sezónu a je to dobrej žák, tak to není ani pro školu problém. A možná, že ti Němci k tomu maj nějakej důvod, kterej mně uniká (napadá mě, že to lidi zneužívali)? v každým případě, ač by se mi to nelíbilo a jsem ráda, že to tak nemáme, tak bych se u těch Němců asi pídila po tom důvodu a třeba přišla na to, že to bylo logický řešení v určitý situaci. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.