| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, ještě jsem nepřečetla všechny příspěvky. Nenapadlo mě se na to podívat takto, jak tady opakovaně zaznívá. Naše škola je do tohoto projektu zapojena. Zkušenost je taková: Náhle ovdovělý otec, dcera v 9. ročníku ZŠ, syn v prvním ročníku na vysoké. Otec pracuje. Jenže než se vyřídí dědické řízení, vdovský a sirotčí důchod, ty peníze chybí. Dávky nedostanou hned tak, pokud otec vydělá víc než životní minimum pro ně tři. Víme, že se posuzuje příjem zpětně za čtvrtletí, je to běh na docela dlouhou trať a když člověk nemá sílu hlavně psychickou, je to dost náročné, takové vyřizování příspěvku na bydlení je opravdu zážitek.Mně nabídli ve škole čerpání po skoro roce nemocenské. Nyní již pracuji na část. úvazek, plus mám inv. důchod. Živím tři děti sama. Bylo mi to nabídnuto opět. Na sociální dávky nemám nárok a zvládám to jakž takž. Jsem vděčná za každou pomoc. U nás je podmínkou poskytnutí příspěvku podmíněno spoluprací se školou, prostě to nesmí být rodina typu, o kterých se tady mluví výše.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.