| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, v nasi rodine - ja jako dite krouzky mela, hudebku, sokol, skaut atd, moc rada. A to byli nasi docela sportovni a turisticti, hodne veci s nami podnikali. Manzel v detstvi nemel krouzek nikdy zadny, a a rodicema nikam nejezdili (prace na statku), zabavil se vzdy sam nebo ve skupince mistni omladiny. Tudiz u vlastnich deti jsme meli pristup kzahajeni krouzku take rozdilny. U dcery to zacalo Aj ve skolce (super pristup, dcera I ja nadsene). V prvni tride chtela do mistni ZUSky na baletu a kresleni (skolka tam s detmi chodi omrknout obory). Chodila rok, talent nemela :), ale zapal ano. Pak jsme se odstehovali do zahranici, tam zadne krouzky nebyly, ani moc moznosti vyziti pro deti - skola konci la v pul ctvrte, a domu dojeli ve ctyri, dost ukolu a Ceska domaci skola k tomu. Musim rict, ze pro me to bylo tezke, porad jsem hledala co by se dalo delat, chodili jsme aspon plavat a hrat badminton a pinces (museli jsme si kvuli tomu koupit clenstvi v mistnim fitness). Takze po navratu do cr jsem byla urvana z moznosti co tu byly, a druhak byl problem s tim, ze konci li v jednu odpo a ja v praci byla do tri nebo do peti. syn prvnak, dcera ctvrtacka, a zacali oba denne neco. ZUS, Aj, z tech sportovnich si syn vybral judo (doma by se pral porad) a dcera atletiku (pochvala a doporuceni od predchozi ho ucitele). No bylo to hodne vozeni a dojizdeni, muz mi to z kraje vycital, ze jsem je pretizila, a ze se uhonime. Nestalo se a muz to sam vidi. Syn pokracuje ve vsem do dnes jiz ctvty rok a moc ho mrzi, ze letos uz nestiha florbal a neda se tam vtesnat plavani, dcera vymenila atletiku za kone. Uz dost dojizdeji sami.
Jsem rada ze je to bavi, a zaroven je to pro me I to "hlidani", a mrzi me, ze neni vic moznosti v miste.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.