| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alraune, ne, to určitě ne, a ráda bych si o sobě myslela, že bych to ani neudělala (což je i poměrně pravděpodobný, protože v některejch věcech jsem až sebezničujícně nekompromisní, zaseknu se a prostě to neudělám).

Ale je fakt, že jsem nebyla pod žádným tlakem - byla jsem na to moc mladá , moc málo důležitá a moc podělaná, že ohrozím tátu. To, co jsi říkala Ty, že Ti vyhrožovali, že vyhoděj otce z práce, to by pro mě bylo tak strašný, že si to vůbec neumím představit, existenciální ohrožení jedinýho člověka, kterýho jsem v tý době měla.

Takže by mi ode mě přišlo strašně laciný mluvit o zrádcích, když vůbec nevím, jakým způsobem toho člověka "lámali". Prostě asi podobný výhrady, jako tu prezentovala Lassie.

Naproti tomu mi nevadí, když se proti tomu vymezuje třeba Hutka (kterýmu mnozí vyčítaj, že nebyl tak dobrej jako Nohavica, a že teď na něho žárlí a snaží se mu škodit). To vnímám tak, jako "já byl vystavenej tomu samýmu a nezlomil jsem se a odskákal jsem to, ty ses zlomil a vydělal jsi na tom" a to mi přijde pochopitelný.

Subjektivně mi přijde třeba šílený to, co dělal Magor Jirous, že byl vlastně "dvojí agent" a hodně morálně rozmlženej, přesto je branej jako jedna z ikon odporu.

Asi budu mít vždycky problém s jakejmakoli ikonama. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.