| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne.

Naši četli jen občas kriminální příběhy, tuším Magnet, že to byl.

Hodně četli sourozenci a ségru děsně štvalo, že já ne a ne číst (ona mi četla hodně). Ale někdy kolem třetí třídy jsem se rozečetla a pak jsem klidně četla 10 knih za měsíc.

Čtu pořád, i když už mám hodně omezený repertoár, ráda se vracím "ke svým známým", nerada se pouštím do nových.

Moje děti příliš nečtou, u jedné to tehdy zazdila škola povinným každodenním čtením ještě v páté třídě, ostatní ani pořádně nezačaly. Teď čtou povinnou četbu, sem tam ta nejstarší přečte něco na doporučení kamarádek a podstrkává to ségrám. Jedna z dvojčat má snad i něco postahovaného v telefonu, ale to ví spíš muž, co ona čte...
Můj vkus se zcela liší od vkusu ostatních, ostatní se setkávají někde na pomezí sci-fi, jinak také každý něco jiného...

Knih máme doma nespočet a i jsem vyrůstala obklopená knihami. Bylo jich tolik, že jsem si z knihovny často přitáhla knížku, co jsme měli doma. Ale mě to doma nebavilo prohlížet, nebyl v tom systém. V knihovně jsem se lépe orientovala...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.