| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

opět říkáš něco o dost jinýho než na začátku.

"jediný, co jsem udělala je, že jsem tu vyjádřila názor na to, že je výhodné mít majetek od rodičů nebo klidně od magistrátu v privatizaci, a že je to velká pomoc do začátku."

Ne, takto jsi to neřekla. Neřekla jsi, že je to "velká pomoc do začátku", to by s tebou asi nikdo nepolemizoval. Řekla jsi něco v tom smyslu, že to je "výhoda, kterou už nelze nikdy dohnat" (což není pravda), a zcela jsi pominula, že třeba ten "majetek od rodičů" může být někdy dar dost danajský (viz třeba to, co píše Valkýra).

"Nikdy jsem nepsala, že v celé rodině nikdo nic nedostal, nerestituoval, neprivatizoval, a já nemůžu spát závistí nebo zoufalstvím nad tím, jaká jsem holá prdel."

No a on tu někdo snad řeší Tvoji rodinu? Mám pocit, že Ty sama jsi nikdy nepsala o tom, že bys něco restituovala, a je příznačné, že když mluvíš o "holé pr..li" tak zase v souvislosti s něčím, že bys něco NE/DOSTALA, ne že by sis na to sama vydělala.

"Ty (plus pár dalších) z nějakého důvodu nepobíráte KONSTATOVÁNÍ.
Když teď napíšu, že je mnohem lepší mít dvě nohy než jednu, taky to pro tebe znamená, že jsem jednonožec? "

Když budeš psát furt dokola v různejch obměnách ROKY, že je lepší mít dvě nohy než jednu, a že člověk kterej má jenom jednu, nikdy nebude moct dělat to, co ten dvounohej, a že to nikdy nebude schopen kompenzovat, tak to bude minimálně k zamyšlení, proč Ti to tak leží na srdci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.