| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobra otazka ~R^ ani nevim, jestli jsem si to nekdy presne sesumarizovala podle poradi. Podvedome urcite jo, ale dat to na papir (ci obrazovku) jsem nezkosela :)
- solidni bydleni ("value for money" tj. prachy do zachoda nesplachuju, ale kvalitu ocenit dokazu)
- zajisteni na duchod (statni duchod pro mne neni prijatelna alternativa)
- bydleni pro deti
- vzdelani deti (to by se sice mohlo zdat ze neni hmotna priorita, ale vzhledem k tomu kolik to stoji, tak spis je!); mozna by to melo byt pred bydlenim pro deti - i kdyz to bydleni bylo jednodussi / levnejsi takze bylo driv
- komfort kazdodenni ... zase to zni jako nehmotna priorita, ale na jeho zajisteni je treba "hmotne statky" (tj zajistit veskere sluzby, ktere potrebuju ke komfortnimu zivotu, jako uklid, rozvoz deti, ruzna pojisteni, soukrome zdravotnictvi, skolstvi a tak)
- no a pak takove ty drobnosti jako boty, hadry, kabelky, jidlo, to tak nejak radim na jednu uroven
- hobby, tj cestovani, sporty

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.