| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tyto děti jsou sice jak obrázek z Marka Twaina, ale jsou objektivně nesnesitelné. Jsou schopny zazvonit 15x za odpoledne a to v i případě, že jim sdělím, že moje dcera není přítomná.(pokoušejí se ji vytáhnout ven)
Chodí
1) s otázkami na můj životní pocit "Jak se máš, teto?"
2) s oznámením, co se aktuálně děje "Petřík se říz o trávu"
3) s drobnými dárky "teto, já ti dám kytičku (jetel z předzahrádky)
4) s praktickými úkoly "teto, ořež mi pastelku"
5) s plány do budoucna "teto, my pojedeme k Jaruš do Teplic"

Variant je nekonečné množství, zazvoní, utečou za branku a čekají. Nudí se, vlastní lidi neotravujou, protože fotr by je zadupal do země. Já chápu, že mají nepodnětný život a jsou to chuděrky, ale fakt mě serou.

Jestli si, mladá Liško, myslíš, že bys jim každé odpoledne připravila stopovačku s piknikem a naplňovalo tě to štěstím, fakt bych tě chtěla vidět~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.