| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje první dějepisářka byla úžasná. Hltala jsem každé její slovo. Dodnes mám nejraději z dějepisu (a asi i z dějin umění) nejraději pravěk a starověk. Chodili jsme s ní hledat pazourky, povídala nám o Zátopkovi (Dana byla její kamarádka od dětství), jak běhal do Brna na rohlíky k snídani. Pak už nás dostala jiná, která nebyla příšerná, ale poněkud nudná. Teda, fórky uměla dělat, hodiny byly i zábavné, ale ne učební látka. Na gymplu v prváku úžasný profesor Moulík a jeho: "Kdyby tě viděl pračlověk Janeček, klepne tě do hlavy kyjem a odtáhne si tě do jeskyně!" Celé hodiny jsme psali, co povídal, ale kupodivu to bylo zábavné. Další dějepisářka byla mladá a nudná, ale aspoň nebyla nijak záludná a neměla své oblíbence a vyvrhele.
Zato jsme měli na gymplu češtinářku, která si na začátku hodina stoupla k oknu, opřela se o radiátor, upřela zrak na lustr a monotónním hlasem diktovala. Při zkoušení měl jedničku pouze ten, kdo přesně odříkal to, co nadiktovala. Už při změně slovosledu byla minimálně dvojka~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.