| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To nemá smysl rozebírat. Já vím, že se tak chová, bude chovat a nezmění se. Já prostě jen nechápu, proč mě to vždycky znovu a znovu zasáhne s takovou silou. Já jsem asi fakt blbá, mě to (zase) vůbec nenapadlo, že to takto dopadne, i když při minulé (červencové) návštěvě to bylo to samý. (furt je to to samý).

Normálně se fakt z toho nehroutím, beru to tak, jak to je, dávno mám zařízený svůj vlastní život, objektivně ji k ničemu nepotřebuju, a když "nic neočekávám", tak těch pár dnů pár krát za rok proběhne celkem v klidu. Problém je v té mé nepřiměřené reakci na to další zklamání, resp. v tom, že mě to znovu a znovu zklamává, protože si prostě vždycky znovu a znovu myslím, že tentokrát ...

Vnouče si myslím, že má celkem ráda, ale taky je vůči němu chladná - že by někdy jen tak přijela podívat se na něj (když už na "nás" by bylo ode mě naivní očekávat), nebo že by si ho vzala na prázdniny k sobě nebo někam jinam, nebo na nějaký výlet, to nee. Ona asi umí tak objektivně neupřednostňovat, to ano, tj. dárky na vánoce a tak rozděluje spravedlivě všem ve stejné hodnotě...

Já vlastně ani nevím, jestli mě má nebo nemá ráda. Já si pořád myslím, že ano, i když nevylučuju, že je to jen víra, protože opak by byl moc krutý. Taky si ale myslím, že je ráda, že jsem dospělá, samostatná, soběstačná a že ji tudíž k ničemu nepotřebuju a že ode mě má pokoj.

Nejvíc mě s.r., že jsem dneska celý odpoledne nakupovala, chystala, uklízela..., malýho jsem strčila do pokoje k hračkám a k televizi, že já mám moc práce, když přijede babička, i jsem zvýšila hlas, že mě musí nechat, že to musím všechno stihnout než dorazí, a ona mě hned první větou spraží tak, že mě hodí do deprese. Jsem prostě blbá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.