| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi já, teda jestli se počítá i babička.
Do 6 let se o mě většinou starala nejúžasnější babička na světě, naši pracovali. S babičkou v její neuvěřitelné vile s nekonečnou zahradou (ehm, rozpadly se totiž ploty) jsem prožila fantastické dětství. Byl to vlastně magický realismus v reálu ~s~ Babička byla vzdělaná, mluvila mnoha jazyky, měla šílené nápady a nebála se je uskutečnit. Byla to též správná herdek-baba, která dokázala vytočit celý svět, ale mě naprosto nekriticky zbožňovala.

Můj mladý strejda choval slimáky v mém nočníku, pořádal pyrotechnické produkce, skákal z okna, přes noc mi jako překvápko postavil na zahradě iglú, učil mě střílet z různých zbraní a rozbíjet staré žárovky o zeď.


V Praze s našima už to bylo vždycky vězení, naštěstí na chatě byla naprostá volnost. Rodiče podle mě svou roli úplně nezvládli, (samozřejmě oni i bydlení měli těžkou konkurenci v mém předchozím dětství), přeháněli to s kritikou i chladem, ale v tomto pro mě neuspokojivém prostředí jsem žila jen do 18 let, čili celkem 12.
Ovšem v poslední době pro mě mají v podstatě jen slova chvály a obdivu, z mých dětí jsou na větvi, dokonce uznávají i mé zásluhy na jejich výchově, což ve mě po tom všem ale vyvolává obavy. Kde je jejich kritika a věčné brblání? Prostě jsou už fakt staří ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.