| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,

já myslím, že je to těžký.

Ten rodič může tomu dítěti nedávat to, co to dítě potřebuje, a to dítě tím může trpět. To bezesporu, a opravdu to nechci zlehčovat, protože se tím to dítě může opravdu trápit.

Ale on mu může dát jen to, čeho je schopen.

Já jsem tu psala, že své dětství považuju za šťastné ze strany dospělých, ale když o tom přemýšlím, tak moje máma byla poměrně nesrdečný člověk, nepamatuju si nějaké mazlení nebo "důvěrný vztah matky s dcerou", spíš důraz na vzdělání, sport, muziku, takové to "všestranné rozvíjení", jak se to dneska hodně nosí.

Ale mě sport a muzika v takovémto podání TĚŽCE nebavily a protrpěla jsem jak hudebku , tak různé lyžáky apod., protože jsem za celý rok neměla fyzičku a funět za ostatními do kopce a nestíhat bylo opravdu dost frustrující.

Takže myslím, že tohle se nepovedlo a způsobilo mi to dost nepříjemných chvilek, ale je mi jasné, že úmysl byl dobrý a že bych nebyla spravedlivá, kdybych se za to na mámu zlobila.

A pozitivní stránka toho byla, že když jsem o ni přišla, tak mě to neseseklo zdaleka tolik, jako Alraune, která měla mámu ze svého pohledu ideální.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.