| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Barfovala jsem nějaký čas s maltézákama. Maso jsem jim sama připravovala, kosti jsem dávala kuřecí a krůtí krky(kachní jsou strašně tuhé, nešlo mi s nima pracovat); krájela jsem je na kolečka a rozmlátila paličkou na maso. S kostma je potíž, jedna fena měla po nich často stolici s hlenem, ostatní v pohodě. Je potřeba to vyzkoušet.Místo kostí lze rozdrtit(na prášek) vaječnou skořápku a posypat tím krmení, je potřeba zakápnout citronem.
Zeleninu je nutné strouhat na drobno, lépe vstřebají vitaminy. Přidávala jsem lososový olej do krmné dávky.
Krmná dávka se zdá opravdu malá; já jsem jim dávala o něco víc....ono je na psech brzy vidět, zda jsou překrmováni nebo je to ok. Pozor na vnitřnosti(játra, ledvinky), po těch měli moji psi průjem, ty jsem dávala občas, jen povařené v jiný čas. Brambory se nesmí dávat syrové. Papriku jsem nedávala vůbec, četla jsem, že by ji neměli.
Byla to docela dřina...vzdala jsem to kvůli pracnosti a průjmům té jedné fenky. Nejde jen o přípravu, ale vše poshánět, vychystat, skladovat.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.