| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano popsal jste to přesně. Me a sestru mamka taky nikdy nechvalila i když se nám plno věcí v životě povedlo. Proste děti se nechvali, protože byt vychovane, pracovité, slušne a vzdělané je přeci jejich povinnost....v kombinaci s normalizačníM školství to je vražedný koktejl pro sebevědomí. Naštěstí přišla devadesátá léta , já vypadla do zahraničí jako opravdu mládě a zírala , jak je možné , že matky své děti chváli a vůbec s nimi zacházejí jako s člověkem, který ač malý zasluhuje respekt a uznání .
Takze jsem se otrepala a chválu od mamky nečekám , vím že v tomto nejsme 1 ale asi 5 generaci od sebe.no a klidně se pochválim~6~ sama. Děti chválím asi 5 X za den. Ze postavili hezké lego, že jim sluší tričko , že hezký zahrály na flétnu, že správně spočítali příklady. ( ale nepoužívám slova :já ! tě chválím nebo TOS mi udělal radost ...říkám : ty! jsi hezký zahrál tu písničku Ty! Máš hezkou čepici. .... Myslím že mám zdravé sebevědome děti. A zdravé sebevědomí budou v zivote potřebovat .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.