| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šuplíku, to že má Mandelinka růžové brýle z ní nedělá hlupáka. Možná trochu přehání a nadsazuje, trochu v duchu sebepřesvědčování, že tak to je a tak se mi to líbí/musí líbit, protože tak to je. Znám dva takové lidi v reálu a v jejich přítomnosti je mi prostě příjemně. A řadě lidí na nich vadí to, co tobě, protože to vnímají jako neupřímnost a pózu. Což někdy je, ale pořád to přebíjí to velké srdce, ze kterého ta póza vychází, a které to celé chování tak nějak protepluje. Takže pro mě drobná vada na kráse, u které nemám naprosto nejmenší puzení přesvědčovat dotyčného, že vlastně tak šťastný není. Chce být šťastný, tak ať je, s důvody nebo bez důvodů. Nijak mi tím neubližuje, ani sobě samotnému. Není to deprese nebo jiná nemoc, u které je potřeba, aby člověk měl absolutně reálný náhled na své chování.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.