| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chování úči mi připomíná našeho zeměpisáře.

Výsledek, staršího syna třída si na něj zvykla....a jeli s ním 7let....aniž by změnil chování. Protože škola za ním 100% stojí. Prý toho hodně naučí. Jo o tom žádná. Tolik ptákovin co chce on jsem nenašla v žádném sešitě zeměpisu.

Mladší si ho nechal vyměnit, původně to nešlo, nakonec něco sepsali, všichni se podepsali....prostě to udělali jako třída, úřední cestou a pomohlo to.

Vlastně takto podobně si starší syn nechal po třech letech vyměnit třídního, ještě jim dali na konci roku vybrat.

No dojdi za třídní ještě před rodičákem...cca 10-15minut ať to pak pořešíte na tom 10minutovým hromadným sezení. než se rozutečete za profesory.

Jinak s profesorkou můžeš narazit. My po písemce pivo(na rodině před 4lety oběhla několik lidí je všeobecně známá) se na něj šli podívat, arogantní člověk, který se div nehoupal na židli, když se s manželem bavil....mě úplně ignoroval~a~ Z manžela udělal blbce.

Naštěstí to je jen jeden člověk z celé školy. A první rok ho neměli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.