| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nikdy jsem mladšího bratra nenutila čekat v šatně na kroužku až se jeho bratr cokoliv.....

Navíc nerada obtěžuji a jelikož starší syn je narozen v roce kdy je nejméně dětí co kdy bylo, tak se okolí k tomu tak stavělo, děti obtěžují. Tak jak jsem mohla vyklidila jsem prostor. Hodně poznámek jsem si vyslechla....a nepotřebovala jsem další.

Nyní je to jinak, děti většinou nikomu nevadí.

Staršího jsem odvedla šli pryč a po kroužku/ sokole ho vyzvedli. Procházeli jsme se venku a okolo.....hřiště sem tam nákup a podobně, pokaždé něco jiného....nedokážu si představit jak mi mladší syn vydrží v místnosti 1-1,5hodiny.
Zato na úřadech, kde se jednalo o 15 minutovky, byl vzorný, tam seděl ani se nehnul.

Ale nemám takové rozdíly jako máš mezi dětma ty.

Takže se nejednalo o tréninky spíš sport....plavání, sokol, a zábavu keramiku a Zuš výtvarku, ale to jsme jezdili domů, vyučování tam trvalo 2h.

A i když byli starší na trénink jsem je strčila a jela domů, Dostavili se sami. Takže jsem nikde batole nezažila....jen v lese na závodech.

A na pinčes si chodili oba sami.~d~ Navíc tam rodiče zůstávat nesměli, trenér si to nepřál, navíc šatnu zamkl.
Rodiče narušovali výuku, někteří rodiče jsou šílení(kamarád vypráví zížitky z atletiky- neskutečný).

A dneska když o tom tak přemýšlím, tak pokud bych si tam četla a batole by mi vadilo šla bych si číst do auta....myslím, že bych asi ani tak v šatně nezůstala a šla do auta hned....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.