| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Také mi není jasné, jak se k tomu staví ti rodiče, protože na jednu stranu to vypadá, že by chtěli, aby na tu školu šla (jestli jí tvrděj, že se tam určitě dostane).

Kdyby se jednalo o MOJE dítě a věděla bych, že na tu školu chce, tak bych si především zjistila všechno, co ta škola požaduje k přijímačkám, a pokusila se to nějak splnit. Ideálně, pokud by to vzdálenost dovolovala, si zajistit doučování nebo aspoň konzultace s někým, kdo na té škole pracoval nebo s ní má aspoň zkušenosti a ví, co tam tak asi chtějí.

Ale taky by pro mě jako rodiče hrálo roli, nakolik JÁ bych si myslela, že je to vhodná škola (třeba z hlediska pozdějšího uplatnění ), plus třeba to, jestli by dítě muselo být na intru (pochopila jsem, že nejsou z Prahy).

A pokud bych nebyla úplný asociál, tak by mě rozhodně nepotěšilo vměšování tetičky, která usoudila, že jen ona ví, co je pro dítě nejlepš, do našich rodinných záležitostí, natož kdyby se ukázalo, že toho sice o dané škole nic moc neví, ale má JASNO v tom, jak by to mělo být. (Tedy pokud bych BYLA asociál, tak by mě to asi taky nepotěšilo, ale tam by zásah tetičky byl aspoň pochopitelný).

A pokud by ke mně přistupovala stylem "blbka zahazuje do popelnice talent svého dítěte", tak bych ji asi vyprovodila sviňským krokem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.