| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem tam připravovala jednu holku. Koza jedna opovrhovala SUPŠ Uherské Hradiště, která he jednou z nejlepších středních uměleckých škol. Do Prahy se dostala, ale ve 2. ročníku odešla. Důvod neznám, vím to od kámošky. S tou holkou jsem nemluvila. Myslím, že jeden z důvodů byl ten, že jí rodiče ten odchod s klidem odsouhlasili.

K danému problému: Pokud je holce 13, bude asi v 7. tř. Tzn. 2 1/2 roku času na přípravu. když si najde někoho, kdo má zkušenosti s přípravou na talentovky a pokud má talent, bez problémů to zvládne. Na pohodu se dá připravit, když chodí na hodiny od 8. tř., o držku je to v 9. tř., to už musí mít základ odjinud.
Pokud není dítě z Prahy a bylo by na intru, doporučuji spíš to Uh. Hradiště. Máme víc oborů a tříd. Škola je to jedna z nejstarších v republice s výbornou tradicí. Měli jsme dost spolužáků i z Prahy. A spousta spolužáků pokračovala na um. VŠ (akáda, umprum...).
Jinak já bych své dítě obecně nadprůměrně nadané směřovala na gympl a platila mu soukromé hodiny výtvatky (máme výhodu SUPŠ v dosahu, kde jsou 2x týdně hodiny večerního kreslení. Tam chodí přednostně studenti SUPŠ, ale je možnost tam chodit, volné místo se skoro vždycky najde). Když by zájem přetrval i na gymplu, podpořila bych ji v přípravě na um. VŠ. Kdyby mé dítě mělo průměrný prospěch a výtvarný talent, šlo by na SUPŠ UH.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.