| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Budeš muset začít zapojit všechny.....včetně manžela a dětí....

U nás si to sedalo snad 1/2 roku......a největší problém měl manžel, který do té doby nedělal nic, neb nebyl Po-Pá doma. změnil práci začal být doma a ono se po něm něco chtělo......nezvyk na cokoliv myslet, zařizovat.....nakonec dobrý, ale myslela jsem, že se z něj zblázním.

Postupně jsem zavedli uklízecí dny, každý rok jiný den v týdnu, teda odpoledne, je to v týdnu, není to nikdy víkendový den, nikdy neuklízím roky jen já......vždy všichni , nebo nikdo. To se kupodivu ujalo rychle a děti byly podobně staré.

Kluci mají pár povinností, které se mění roky a pak náročností školy, loni třeba starší nedělal nic, jen myčku(o tu se starají oba přes 10let). Došel s košem, podobný blbinky.....jezdil domů 4x v týdnu pozdě...usínal v 20-21h.

Letos je doma, tak jsme se vrátili k modelu, každý den dělá někdo jiný večeři a vystřídáme se. Já mám nyní hodně zakázek a nemůžu je zabezpečovat, ale to je roky, vědí , že do vánoc to lepší nebude.

JEdno je jisté, manžel se bude muset zapojit a bude se cukat asi nejvíc, co vidím i v okolních rodinách.

No a nemám za zadkem babičku ani nikoho jiného, kdo by je hlídal.....mamka se vždy uvolila na 6 nocí/7dní v roce víc ani den. A od 11let staršího jsme na 0 dnech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.