| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zrovna změnu "já do práce" absolvuju od začátku října:-) No, teda do práce...jsem první týden nenastoupila, páč syn měl zápal plic. Pak jsem tam byla týden a dneska mi manžel volal, sotva jsem do práce dorazila (chodím tam brzo a manžel vozí děti do školek), že se druhý syn vzbudil s teplotou. Tak jsem v práci předala, co jsem připravila, a mazala zas domů vyměnit se s mužem. Takže zatím je mé odborné uplatnění vskutku nevalné~t~

Před nástupem do práce jsem manžela přiměla denně kontrolovat sdílený google kalendář (měli jsme ho už dřív, ale stavěl se k němu laxně) a hlavně tam dopisovat jeho záležitosti, abychom viděli jasně, kdy kdo kde děti.

Do mrazáku jsem předvařila krabičky s vývarem a nadělala do krabiček zásoby knedlíčků (játrových a žemlových) a pak jsem si připravila několik domácích polotovarů (musaku, pastýřský koláč, pizzy) - to není ani tak pro mě, jako hlavně pro situace, kdy tchyně hlídá, tak aby u toho nemusela vařit.

Večer předem naskládám v přízemí hromádky oblečení pro obě děti a hromádku pro sebe (abych ráno v patře nikoho nebudila, odcházím hodinu předtím, než oni vstávají). Věci do školky sbalím synovi do batůžku, který dám k oblečení. Ty dny, kdy děti nebyly nemocné, nám to fungovalo hladce, ehhm ~:-D

V google kalendáři jsem předem označila týdny, kdy nemůžu zůstat s případně nachlazenými dětmi doma a v příslušných týdnech manžel počítá s tím, že případnou OČR by si bral on a i v práci o tom předem řekl a předběžně si vyjednal na takové situace možnost homeoffice (máme téhož zaměstnavatele a ten shledává v daných týdnech mou fyzickou přítomnost v práci jako důležitější než mužovu).

Domácí práce nám zatím plynou nějak samospádem, já mám zkrácený úvazek, tak jich dělám o něco víc, ale tak nějak úměrně tomu, že jsem sice doma víc, ale mám tu obě děti a jsem doma víc kvůli nim, ne kvůli vysavači. Kdyby toho manžel na mě začal přesouvat moc, tak bych se bránila. Navíc dělám i tři vedlejšáky z domova a taky na to potřebuju čas.

No, tak jsem zvědava, jak to půjde dál. Každopádně v práci jsem ráda:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.