| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli,
Pamatujes si to dobre.
Bohuzel se mi to zkomplikovalo. To aneuryzma se ukazalo jako nejaky horsi typ. Navic , nez jsem se dostala na sal hrozne narostlo. Pak jim pri operaci ruplo takze mi nejak musely sit slozite cevy a jedna ceva zustala ischemicka. No a tim se prodlouzila operace o nekolik hodin. Po operaci mi otekl mozek a v dusledku toho jsem dostala epilepticke zachvaty, ktere se jim nedarilo zastavit. Uz jsem v sobe mela tolik leku, ze jsem byla na hranici toxicity. Muj nocni stolek ted vypada jako lekarna. Prsky jim na hrsti. Fuj. Bohuzel si ted nemuzu dovolit je vysadit. No a aby toho nebylo malo, tak se mi ted v trisle udelala obrovska bolava boule presne v miste, kde mi 2x delali to angio vysetreni a jeste mi praskla cysta na vejcovodu. Predpokladam, ze v dusledku toho, jak mi porad zvysovali tlak. Porad na me hubovali, ze mam nizky tlak, ale ten ja mam vzdy. Muj tlak je tak 90/50. Kdyz mam ten detskej 110/60 tak jasam.
Je to zvlastni pocit, ale dobu na teipce si proste nepamatuji. Vubec nic. Ani co mi delali ani personal. Jedinou vec si pamatuji a to, ze se kvuli me manzel hodne navonel, protoze vi, ze mam rada jeho kolinskou a to, ze kdykoliv jsem se probrala, tak me drzel za ruku. Na odchodu mi doktor rekl, ze podle vsech znaku a jeho zkusenosti jsem mela byt uz nejmene 2x mrtva. Muj muz rekl, ze uz jsem si vsechňo stesti vybrala a nevyhraju uz ani lizatko.😂😂😂 muj andel strazny pry odletel na dlouhou dovolenou. Jsem fakt pechfogl. Kdyz bude nekde u neceho jedinakomplikace, tak ja si ji proste vyzeru a to jsem fakt mela uzasnou peci. UVNka je porad fesackej spital a personal neuveritelne prijemnej. A jako bonus jsou tam fakt pekny doktori.😂😂😂

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.