| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, no a to jsem tu nepopsala co dělaly úči , když měly děti spát.....(u klinické psycholožky jsem nestačila zírat)

prostě děs.....kamarádce tam zůstala dcera a ta problémy neměla....údajně snad slyšela ty úči říkat, že jim měli dát třídu jen holčiček..

...,ale tam se sešlo několik věcí....nejmenší děti dostávaly vždy stejné úči.....každý rok. Najednou změna, že ty úči co je dostanou v 3letech je budou mít až do konce školní docházky, v rámci péče o děti. No a na syna vyšly učitelky, které 15let učily jen předškoláky.....takže děti o 3roky mladší jim dělaly problémy.....je s nima víc práce, takže na ně prostě na konci roku už byly vyloženě zlé.....

jediné štěstí v neštěstí bylo to , že syn v té době chodil do školky jen na 1 den v týdnu...víc to nešlo...já byla doma a ten den co on byl ve školce jsem chodila učit ruční práce (paličkování).

A přitom starší v jiné třídě s jinýma učitelkama....pohoda největší. Byl tam moc rád....

A jednu věc bych ráda věděla, co dneska ten kluk dělá...šel určitě někam na střední školu.....doufám, že se nechová jako to co psala zakladatelka......protože myslím, že školka dítě utvrdila v tom, že chování je v pořádku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.