| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Supliku, Anet,
Priznavam, ze az tak moc tady nechodim abych mela vedecky akceptovatelnou statistiku, to mate pravdu ~R^

Jenom to tady prilezitostne otevru vramci relaxace par krat do mesice a za 10 let jsem si z toho vygeneralizovala svuj vlastni obrazek rodiny ... ne, nemyslim, ze je to pravdivy obraz ceske spolecnosti, ale je tak pozoruhodny ze mne bavi sem chodit i nadale.
A posuzovani 30+ letych zen jako starych na deti tak to rozhodne do toho obrazku patri!

No ale abych mluvila k veci, sama jsem mela prvni dite ve 33 a dalsi temer 38 a slo to tak hladce, ze lepe uz to ani snad nebylo mozny. Nastesti jsem nemela nic docineni s ceskymi lekari takze mne nikdo za starou neoznacoval. A to prvni klidne mohlo byt pozdeji.
Prvni a posledni lekar ktery se mne kdy pokusil zastrasovat a chystal se vehementne do vytvareni dojmu ze musim neco rychle delat protoze bude pozde pujde to blbe a bude to dlouho trvat, protoze bla bla bla - byl jeden medialne znamy prazsky gynekolog ktery nejspis potreboval dalsiho oslika na financovani sve soukrome kliniky ... bylo mi tenkrat 28 a nemela jsem ani nejmensi chut skocit mu na hacek. Vzapeti jsem se odstehovala a o 5 let pozdeji jsem uz u uplne jinych lekaru nebyla stara vubec na nic ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.