| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud se projevuje takto už teď, tak na 100% bude po svatbě hůř. Znám pár, kde on vydělává o hodně víc, jednak ona ve své profesi nemá šanci na stejný plat a zároveň jí to ale umožňuje zajistit děti, když on musí občas odletět do jiných států kvůli klientům. Předesílám, že jsou manželé, ona mu posílá část platu na jeho účet a on hradí náklady na bydlení, opravy aut atd. Ona platí jídlo, oblečení dětí. Když jede někam "jeho" autem, proplácí mu "jeho" benzín. On si kupuje drahé sportovní vybavení, ona nakupuje pro sebe a pro děti ve výprodeji. To že ona vydělává málo, je jí často předhazováno. Pokud s ním zůstaneš, můžeš být v podobné podřízené situaci celý život. Já jsem přesvědčená, že tohle by moje city k partnerovi úplně zabilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.