| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tisícovku za oblečení taky nevěřím.
Teda věřím to někomu, kdo prostě nemá a dle mého to pak je poznat na první pohled (jsem prostě povrchní, no a všímám si, jak je kdo oblečený~f~). Ale běžná rodina prostě dá víc.
To co psala Konvalinka jsou normální výdaje, které se prostě rozmělní, další měsíc nekoupí nic a je to.
Já teda kupuji dětem pouze jedny zimní boty, ale na těch pár stovkách už nesejde.

Já mám taky některé měsíce, kdy mám až černé svědomí. Zrovna tento měsíc byl krutý, kupovalo se zimní oblečení, boty, to slavné spodní prádlo a pyžama, už nějaká trička a oblečení pod stromeček a já jsem si toho taky koupila dost. Ovšem počítám, že z toho budou děti i já budeme žít až do léta (jarní si vypůjčí z podzimu).

Popravdě, někdy jsem ráda, že chlapovi nechodí SMS o výběru z účtu, asi by to s ním seklo.~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.