| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky zajímal by mě moc Váš názor.. Dceři bude za 6 měsíců 16let. Studuje na gymplu, učí se dobře (a snaží se), do toho chodí 3x týdně na tréninky, na brigády, je poměrně zaneprázdněná. Snažíme se mít se svými dětmi kamarádský vztah, takže myslím, že jsou k nám obě upřímné a vždy je s nimi nějaká dohoda. Dcera má cca 3měsíční vztah s klukem, kterého už leta zná z letního tábora (byli poslední rok-2 v občasném (ne častém) písemném kontaktu, ale nechodili spolu), kluk studuje shodou okolností v Budějovicích i stejný gympl. Teď byla od něj dcera pozvaná s jeho rodiči na jeho ples a chtěla by u nich poté přespat.

Manžel kategoricky odmítl, já také, je jí pořád ještě patnáct. Pohádali jsme se s ní kvůli tomu. Z druhé strany je mi jasné, že kdoví, co dělají přes den. Kluka a rodiče osobně neznáme, víme jen kde bydlí.
Kdy byste dovolily své dceři přespávat u kluka?? Jak jste to měly (máte) u své dcery vy? ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.