| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ti nevím J.a.s., co to je vlastně flirtování? ~d~

Někdo bere jako flirtování úsměv, pro někoho nezávazné koketování, pro jiného je flitr snaha někoho svést včetně dotyků a intimností i sexu.

Já považuju za normální, hezké a příjemné pro obě strany být na někoho milá, usmát se na prodavače (prodavačku), decentně polichoti příteli (přítelkyni) kamaráda atd. Je to pro mě součást milé konverzace a pro mého muže také. Přeci to, že jsem vdaná (ženatý) nezamená, že budu k druhému pohlaví uzavřená a komunikovat budu jen když musím a říkat jen to nejnutnější ~a~

Flirtování vnímám jako snahu získat přízeň toho druhého, svést ho, sbalit, kdy se ten druhý věnuje výhradně tomu druhému, včetně jakože "nevinných" doteků typu ruka na rameno apod.

Ta hranice mezi příjemnou společenskou konverzací a flirtem je tenká. To je rozdílné situace od sitace, člověk od člověka. Jiná hranice je mezi kamarády a mezi neznámou ženou apod. Já vždycky dávám na svou intuici. Jen jednou mě takhle manžel trochu zkoušel, kdy se věnoval známé tak trochu nad rámec společenské konverzace. To bylo v době, kdy jsme spolu chodili krátce, asi zkoušel, jestli jsem žárlivá. Od té doby nikdy nic podobného přede mnou nedělal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.