| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kambalo,
Je to presne tak. Po operaci jsem se dostala do stavu, kdy jsem rozhodne nebyla schopna o sobe rozhodnout. To, co se delo cca tyden na jipu se dozvidam jen od lekaru a manzela. To, ze me po nemocnici vozili s resuscitacni sadou si ja rozhodne nepamatuji. S otokem mozku, epileptickymi zachvaty a leky na hranici toxicity neni divu.
Ja si pamatuji jen manzela, ze me porad drzel za ruku a to, ze jsem prosila sestricku o teplejsi deku. Byla mi zima. Nepamatuji si ani deti ani to, ze mi posilali videa a ja jim take. Divam se na fotky, kdy lezim priserne opuchla na luzku a nevim nic. Nastesti si nepamatuji ani ty bolave veci. Jedine, co mi dava smysl je to, ze si umim predstavit, ze jsem odmitla ten zakrok. Ale nepamatuji si,ze by me nekdo zadal o podpis-souhlas ani to, ze jsem na tom vysetrenim byla. Pripomina mi to jen jedna bolestiva komplikace z toho vysetreni. Nicmene ted pri smyslech samozrejme chapu dulezitost toho vysetreni.
Byla jsem jen zvedava, jak to je, kdyz to odmitnes a oni te obejdou. Kazdopadne vim, ze kazdy zainteresovany clovek mi tam pomohl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.