| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Liško, máš naprostou pravdu. V šestkách máme děti asi od šesti různých vyučujících. Ty rozdíly jsou tak markantní, až se za některé kolegy stydím. Mám kolegyni, po níž jsou děti perfektní, připravené, zvyklé dělat, chování bez problémů, moje známka z 95% odpovídá známce z 1. stupně, protože se nebojí dát trojku, když to dítě trojce odpovídá. Pak mám kolegyni, od které děti odchází se samými jedničkami, sem tam dvojka, a v 6. třídě najednou propad až na čtyřky. Děcka nic neumí, nejsou zvyklé efektivně pracovat, připravovat se doma, hledí na mě jako na marťana, co po nic chci. Těžko se mi pak rodičům vysvětluje, že skutečně nemám žádné přehnané nároky, že přesně vím, co dělám a proč to dělám. Já tak nemám ráda tu 6. třídu!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.