| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak - ta ma posledni reakce nebyla samozrejme na tebe Maugho. Ani na Cairu a par ostatnich. Ale od 90% jsem tu opravdu dostala poradnou cocku:). Ale tak - beru to s nadhledem, protoze zkratka clovek nezna to pozadi a kazdy ma narok na svuj nazor. Ze se to zvrtlo v reseni vztahu me a manzela a jaka jsem hysterka, kdyz ho stale tepu, ze vysiluji jako blazen, jaky ma se mnou chudak teror atd atd. Nevim, kde na tohle pisatelky prisly. Ale budiz. To jsem tu resit nechtela. Slo mi primarne o to, aby tchyne pochopila a respektovala, ze nestojim o zachranu manzelstvi zalozene na lzi. Uz v dobe, kdy byl s mikenkou,na me jeho rodina "tlacila", at jsem silna a hlavne hodna, aby mi neutekl, at vse vydrzim. A ted  tchyne odpovi LZIVE za neho a zachranuje ho. Stale si zrejme mysli, ze ji ma a me tim stavi do role cekajici pipky. Tohle je mezi mnou a muzem, at za nej neodpivida. Uz celkove ji mam dost (uz z minulosti, kdy k nam do stareho baraku chodila bez zaklepani, najednou se zjevila v obyvaku, u nich na navsteve me slovo neplatilo, vzdy me prekrikovala, kdyz jsem na deti mluvila a nelibilo se mi, ze zlobej, ale to jsem se naucila hazet za hlavu, je toho vic). Uz to zkratka preteklo a o takovou jeji zachranu nestojim. 
Mmchodem- ted je manzel 3 tydny v zahranici (soukrome). Vcera jsem tchyni nabidla, jestli chce kluky ona (aby nerekla, ze ji je nedam)), bydli kousicek) nebo mam rict sve mamce, ze bych si vysla s kamaradkami. Ona odmitla. Dosud vzdy deti vyhledavala (bydli kousicek). Mohu si to vykladat ruzne. Bud opravdu nemuze. Nebo me detmi "vydira" - nechces k nam chodit ty, nebudu hlidat. Nebo za treti - nemam co kde trajdat, kdyz je muj muz pryc.  To jen tak pro zajimavost. Nakonec hlidala moje mamka. Svuj nazor nezmenim. Nezmenim ani tchyni, je ze stare skoly, kde vse schovava pod sukni, ale at ona respektuje me, ze ja nic schovavat nebudu. Momentalne mi neni prijemne byt v jeji pritomnosti (pocit, ze ona si stale mysli, ze  manzel ji stale ma a jak mam vydrzet a byt ta hodna a cekajici, se mi prici) At respektuje, ze k ni bude chodit manzel s detmi, ja si dam pauzu. Za svym nazorem si stojim a nezmenim ho. 

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.