| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sovice,

děkuji, ano, je to tak, jak píšeš.

Osobně pokládám "argumenty" typu:

- píšeš sem toho o sobě moc málo
- píšeš sem moc často
- píšeš to moc dlouhý (a nedá se to číst)
- čím se asi živíš
- jdi se radši projít

za čistě komunikační fauly, na který vůbec není třeba reagovat (dokonce je to i lepší, ostatně ani není moc jak a vedlo by to ke zbytečný osobní rovině) protože s předmětem sporu nemají vůbec nic společnýho a nemaj ani smysl (bylo by asi dost absurdní, aby si člověk vymýšlel problémy, který nemá, jen aby udělal někomu radost, stejně aby si nechal od cizího člověka diktovat, kdy a co má dělat, a i kdybych celej den ležela na zádech a šťourala se v nose, tak někomu, kdo se mnou nemá nic společnýho a není nucenej mi třeba vyplácet apanáž nebo za mě uklízet, do toho pranic není).

(stejně jako je nekonstruktivní se tímto způsobem hádat v reálu )

(Něco jinýho by bylo, kdybych si třeba stěžovala, že permanentně něco nestíhám, pak bych považovala za legitimní, kdyby mi někdo řek, že bych mohla nějakej čas nahnat na tom, že bych zkrouhla čas strávenej na netu ~;)).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.