| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

j.a.s.,

tak těch lidí, které jsem takto odstřihla, nebylo moc, protože prarodiče už nežili, jeden z mých rodičů neměl sourozence žádné, druhý měl jednoho, ale ten se zachoval způsobem, že bych se s ním nechtěla stýkat, ani kdyby bylo všechno OK.

Vlastně tam nebyl skoro nikdo, kdo by mi byl tak blízký, že bych se s ním chtěla stýkat i nadále (pokud by byl, tak bych se tomu nebránila), a nepamatuji si, že by o to někdo jevil nějaký zájem (až na jednu kamarádku mé mámy, s tou jsme si bčas psaly a tam jsem se tomu nebránila). Rodiče (hlavně táta) žili dost uzavřeně, což bylo pochopitelné, protože byl jednak těžký introvert, jednak už mu po mámině smrti nezbývalo moc volného času). Vím, že měl aspoň jednoho bližšího kamaráda, kterého požádal, kdyby se s ním něco stalo, tak aby se o mě postaral, ale toho jsem prakticky neznala, protože jsme se nestýkali, a nevím, nakolik by to byl on vnímal jako zátěž (z toho, že jsme se předtím neznali a následně mě nekontaktoval, tak si myslím, že se mu možná i ulevilo, že to nemusel udělat a vůbec se mu nedivím.

A pokud jde o pocity těch lidí, aniž bych chtěla být neskromná, tak si myslím, že v dané chvíli byly jednoznačná priorita MOJE pocity, protože já jsem přišla o nejvíc.

(ale jak říkám, nebyl tam nikdo, s kým bych se pravidelně stýkala nebo k němu měla vztah, takže tam by mě nemělo co mrzet).


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.