| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale jo já chápu že to takto nějak mohlo vzniknout že si učitelka všimla že má dítě vyšší hotovost a upozorní rodiče. Ale prostě já bych dál učitelku do řešení toho kde k tomu dítě přišlo nezapojovala. Toto "vyšetřit" přísluší rodiči.Prostě bych jí řekla že děkuji za upozornění a že si s dítětem o nošení peněz do školy promluvím.

Už to že se na to ve škole "přišlo" znamená že dítě se asi nějak chlubilo před spolužáky či něco podobného. Což vede k těm úvahám zjistit prč má dítě potřebu ty peníze někomu ukazovat. Nebo mohlo jít i o náhodu, tak ale asi obvykle nešacují učitelé dětem aktovky, takže tipuju ty spolužáky. Což vede k tomu co už tu mnozí naznačovali - zajímat se zda nemá dítě nějaký problém v kolektivu.

Moje děti mají občas u sebe i nějakou vyšší částku, třeba mají něco platit v kroužku apod. Ale to mají schované, ví co s tím mají dělat a nemyslím že je komukoliv ukazují.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.