| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím. Já neberu telefon před 9. hodinou, a to ani když jsem v práci a podívám se, kdo volá.
Pokud je to někdo, koho znám a kdo si myslím, že něco nutně potřebuje, tak to zvednu. Cizí číslo v žádném případě, leda by se mi moc chtělo.

Obdobně odpoledne po pracovní době nebo o víkendu, max. se podívám, kdo to byl, zvednu, když mě se chce.

Lidi se to za pár let naučili. Mě to naučila akutní hospitalizace v nemocnici v těhotenství, předčasný porod, hospitalizace s nedonošenětem a následná domácí péče o něj. Pak už jsem se zpátky nepřenaučila.

Ano, kdyby mi v sobotu zavolal klient, který mi platí (pravidelně) desetitisíce měsíčně, tak mu to taky zvednu. V 6:30 ráno tedy ne, protože to je mobil (služák) v kabelce někde hozený a určitě bych ho neslyšela. Na budíka nevstávám, pokud ano, tak na jiný, než na mobilový...

Muž je teda takový jako ty, on mobil neodkládá, protože "on na něm má alarm přece, a co kdyby mu to v noci spustilo poplach a on to neslyšel...". Tak to mě by nikdo k ničemu takovýmu nedonutil.

JO, umím být na ně i hodně nepříjemná, když vidím, že za sobotu někdo volal 6x (cizí číslo), tak teda zavolám zpátky, že určitě je nějaký průser, a ona je to ptákovina... Tak to jsem teda hodně protivná i v tom telefonu a proslov na téma, že toto s ním ochotně pořeším v pondělí v běžnou pracovní dobu, teda udělám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.