| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teď to budou za chvíli opakovat.

Já jsem to viděla, ještě jsem nikdy do diskuse k Norsku nepřispěla, protože se mi těžko hodnotí něco, o čem houby vím.

Ale přece jen mi to nedá - osobně to také považuji za hrůzné, ale je fakt, že většina z nich (možná i z těch oznamovatelů) to myslí opravdu dobře - jako že ty děti je potřeba zachránit před nevhodnými rodiči. Ta myšlenka, co ta úřednice vyjádřila - jako že nestačí, že dítě není týrané, zneužívané či v drogovém doupěti, nestačí, že rodiče to dítě milují, oni musí být schopni se k němu správně chovat - správně ho vychovat - nemusí být a priori až tak zlá, ona má asi za cíl zabránit nějakému psychickému týrání těch dětí, jenomže průser je:

a) to, co za tu nesprávnou výchovu považují (typicky - ty příklady - dítě spí s matkou v posteli, matka krmí dítě, matka si v přítomnosti dítěte dá vinný střik...)
b) to, jak na to reagují - tedy odebrání dítěte (pro jistotu už i preventivní) - fakt sebrat matce dítě už v porodnici, pokud není opravdu já nevím těžká feťačka nebo tak něco???
c) to, že to v podstatě považují za nevratný stav - tj. nepovolují kontakty, nechtějí dítě primárně vrátit...

No, protože mě by dítě jistojistě odebrali a protože ho tak strašně miluju, že bych se musela snad jít oběsit, tak do Norska holt nepojedu ani na dovolenou...

Oni asi opravdu věří, že tomu dítěti bude líp u pěstounů, kteří ho budou vychovávat správně (dle jejich norem a pouček), než u rodičů, kteří ho milují, ale holt nejsou dokonalí. Fakt bych tam nechtěla žít ani za nic, strašně bych se bála. Sama za sebe bych klidně občanskou neposlušnost vyjádřila, ale když jde o dítě, to bych prostě nedala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.